Caviar iPhone 16’yı bedavaya verecek, şok kampanya

Caviar, lüks teknoloji dünyasındaki yerini daha da pekiştirmek amacıyla e-bisiklet pazarına iddialı bir giriş yapıyor. Porsche eBike Cross 3. Nesil‘i baz alarak hazırladığı Herzog modeli, bu alandaki en lüks tasarımlardan biri olarak dikkat çekiyor. Bisiklet, 18K altın ve altın kaplama karbon fiber parçalarıyla süslenmiş, zarafetin ve gücün simgesi haline gelmiş durumda.

Caviar, daha önce akıllı telefonlar, oyun konsolları, akıllı saatler ve hatta spor ayakkabılar gibi günlük cihazları sanat eserine dönüştürme konusunda kendini kanıtlamış bir marka. Porsche sahibi müşterilerinin yüzde 39’unu oluşturan elit bir kitleye sahip olan Caviar, Herzog ile bu müşterilerin zevkine tam anlamıyla hitap ediyor. Porsche eBike Cross 3. Nesil‘in zaten etkileyici olan tasarımını, güçlü Shimano motoru ve rahat sürüşü ile bilinen bu bisikleti, altın detaylarla bir üst seviyeye taşıyorlar.

Herzog‘un üretimi, mücevher işçiliği gerektiren hassas çalışmaları kapsıyor ve bir bisikletin tamamlanması yaklaşık dört ay sürüyor. Bu özenli işçilik, koleksiyonerler ve lüks severler arasında büyük bir yankı uyandıracak gibi görünüyor.

Herzog isminin seçilmesi ise oldukça anlamlı. Stuttgart’ın yönetici ailesi Württemberg Dükleri’ne atıfta bulunan bu isim, aynı zamanda Porsche’nin armasında da yer alan aile armasından ögeler taşıyor.

Teknik özellikler henüz tam olarak belirlenmese de Caviar, tasarım çalışmalarını yaz sonuna kadar tamamlayıp, e-bisikletleri 2025 başında satışa sunmayı planlıyor. Herzog’un fiyatı ise 44.000 dolar olarak belirlenmiş. Bu fiyata, Caviar tasarımına sahip bir iPhone 16 da dahil olacak şekilde, lüks bir paket sunuluyor. Bu da iPhone 16‘nın müşteriye bedavaya verileceği anlamına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x