Britney Spears’tan ‘çıplak fotoğraf’ açıklaması

Sam Asghari ile 14 aylık evliliğin ardından ayrılık kararı alan Britney Spears, özel hayatıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Speras’ın 24 Ekim’de yayınlanacak olan anı kitabı ‘The Woman In Me’de (İçimdeki Kadın) geçmiş ilişkilerine dair samimi açıklamalar yer alıyor.

REKOR ANLAŞMA

ABD’li şarkıcı Britney Spears, köleliğe benzettiği babası James Parnell Spears ile vasilik süreci de dahil olmak üzere, hayatı ve kariyeri hakkında her şeyi anlatacağı bir anı kitabı için rekor bir anlaşmaya imza atmıştı.

“NE KADAR KEYİF ALDIĞIMI ANLARLARDI”

Britney Spears, anılarını kitaplaştırması karşılığında tam 15 milyon dolarlık rekor bir ücret aldı. Spears, ayrıca anı kitabında sosyal medya hesabından zaman zaman yayımladığı üstsüz ve çıplak fotoğraflarıyla ilgili de samimi açıklamalara yer verdi: 

Birçok insanın neden kendimi çıplak veya yeni elbiselerle fotoğraflamayı sevdiğimi anlamadığını biliyorum. Ama sanırım başkaları tarafından binlerce kez fotoğraflansalardı, başkalarının onayıyla poz verselerdi, kendimi seksi hissettiğim şekilde poz vermekten ve kendi fotoğrafımı çekmekten ne kadar keyif aldığımı anlarlardı.

ÇOCUKLARIYLA ARASI AÇILDI

Öte yandan müstehcen paylaşımlar, Grammy ödüllü şarkıcı Britney Spears’ın eski eşi Kevin Federline ile oğulları Preston ve Jayden’in arasını açmıştı. Jayden daha önce İngiltere’deki ITV’ye “Sanki dikkat çekmek için Instagram’da bir şeyler paylaşmak zorundaymış gibi” derken Federline da çocuklarına “Instagram’ın ünlü şarkıcının kendini ifade etmeye çalışmasının başka bir yolu” olduğunu sık sık açıkladığını söylemişti.

Ancak Kevin Federline, annelerini internette çıplak görmenin erkekler için “zor” olabileceğini de eklemişti. Federline, “Liseye gitmek zorunda olan bir genç olmanın nasıl bir his olduğunu hayal edemiyorum. Kim bilir kaç kişi onlara bu konuyu soruyor veya onlarla bunun hakkında konuşuyor?” yorumunu yapmıştı.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x